משלוח חינם

בקנייה מעל 250 ש"ח

שירות לקוחות

תקנון האתר


ברוכים הבאים לאתר "סמארט טויס".

באתר שלנו תוכלו למצוא צעצועים איכותיים בייבוא מחו"ל, במחירים אטרקטיביים ובשירות מקצועי ואמין.

 

ביצוע הזמנה באתר

הזמנות - הזמנות יתקבלו דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. כמו כן, בעת מילוי ההזמנה יש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות ולמלא את הפרטים הנדרשים בתהליך במלואם.

כמו כן, באפשרותכם לשלוח הזמנות גם באמצעות מייל sale@smart-toys.co.il או דרך שירות הלקוחות בטלפון המופיע באתר. הזמנה שתתקבל בכל דרך שהיא, תשלח ללקוח לאחר קבלת התשלום במלואו באחד מאמצעי התשלום הזמינים באתר ובהתאם למועדים הקבועים בתקנון זה.

בעת ביצוע ההזמנה המחיר המוצג באתר אינו כולל את עלות דמי המשלוח. היה ולקוח יבחר באחת מאפשרויות המשלוח שלנו, התשלום בגינו יהיה בנפרד מהמחיר המוצג ובהתאם למחיר שיוצג בעת הבחירה בסוג המשלוח.

*משלוח יתבצע בכפוף לתנאים ולמקומות כפי שמוגדרים בסעיף "משלוח מדיניות והחזרה"

 

מחירים באתר – המחירים באתר זה מוצגים בשקלים, הם מחירים סופיים וכוללים מע"מ כחוק. יחד עם זאת אנו מודיעים לכל כי יכול לקרות ומחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תפעולית ו/או תכנותית באתר. במקרה שכזה, אנו נדאג לעדכן את הלקוח בדבר הטעות ובדבר מחירו האמיתי של המוצר. במידה והמוצר טרם נשלח הלקוח יהיה רשאי לבחור, לאחר עדכון, האם הוא מעוניין בסיום תהליך ההזמנה לנוכח השינוי או שיהיה מעוניין בביטול ההזמנה. במידה וההזמנה כבר נשלחה המזמין מסכים, בהתאם לתנאי השימוש באתר זה, כי הוא יחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל או שעל המזמין להחזיר את המוצר באריזה המקורית ומבלי שנעשה בו שימוש. כמו כן, במידה וההפרש במחיר היו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב של הלקוח בהפרש שנוצר לטובתו.

 "סמארט טויס" רשאית לשנות מחירי המוצרים והמבצעים כראות עיניה בכל עת.

תשלום – בשלב זה פועלת באתר מערכת סליקה מתקדמת המאפשרת תשלום ביצוע תשלום ישיר בכרטיס אשראי ובהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

דרך אפשרית נוספת לתשלום היא דרך הטלפון. בעת בחירת אפשרות זאת נציג ייצוג עמכם קשר לצורך גביית התשלום.

יתכן ואפשרויות התשלום ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ההזמנה ובאתר ובקבוע בתקנון זה ובהתאם להחלטת האתר.

 

תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה שבוצעה באמצעות האתר, אתה מסכים ומחויב לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

בעת שימוש באתר הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי אתה מחזיק כדין, ובהתאם לכללים הנהוגים באזור שיפוטך כרטיס אשראי ו/או חשבון paypal תקף ואתה רשאי לבצע עסקאות לפי החוק באזור שיפוטך. אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אותו מסר במעמד הזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח שהשלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

  • §        מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,
  • §        גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "סמארט טויס" ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.
  • §        ביצוע מעשה בלתי חוקי או שותף למעשה שכזה.
  • §        קיים חוב "לסמארט טויס" ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד.
  • §        בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

אתר זה שומר לעצמו את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר. לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

 

 

המוצרים המוצגים באתר

המוצרים המוצגים באתר זה הינם מוצרים איכותיים וייחודיים. לכל מוצר המופיע באתר מלאי שונה, ועל כן אין אנו יכולים להתחייב כי כל מוצר באתר יהיה זמין לרכישה בכל עת. אנו נעשה כל מאמץ על מנת להציג באתר מידע עדכני ככל שניתן בנוגע למוצרים אותם ניתן להזמין ומחיריהם.

על אף שנעשה כל מאמץ סביר לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, חשוב להבהיר כי יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי. לכן, יש להבין כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

באם והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, אנו ניצור קשר עם המזמין באמצעות המייל לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו למזמין אפשרויות בחירה נוספות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. כמובן שמוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק ללקוח מכל סיבה שקשורה לאתר זה, המזמין לא יחויב ואם חויב יזוכה.

לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמין ו/או משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "סמארט טויס" או מי מטעמו בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוח לא חויב.

היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם במוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת. כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. כמו כן, אנחנו איננו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהיא הופיעה למזמין בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.

אתר זה לא אחראי לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, במישרין או בעקיפין, בכל הקשור למוצרים שנרכשו דרך אתר זה ואשר צד ג' שהינו היבואן ו/או היצרן שלהם סיפק אותם לאתר זה, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין. 

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד הרחפן. אחריות לעניין זה היא על מי שמפעיל את הרחפן בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

 

 

משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

כללי

אנו נעשה כל מאמץ לספק לכם את המוצר אותו הזמנתם במועד, לכן אספקת המשלוח במועד כפופה לכך שבעת ביצוע ההזמנה יתקבלו מכם פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרשים מכם בעת ביצוע ההזמנה.

אפשרויות משלוח

אנו מספקים לכם מגוון אפשרויות בחירה למשלוח המוצר אותו בחרתם, הכל כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר שאתרנו יכול להציע.

  1. איסוף עצמי – ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממחסן החברה הממוקם בכרמיאל. לקוח שיבחר באפשרות זו יקבל במייל עדכון הכולל את הכתובת המדויקת של המחסן, שעות הפעילות במקום ודרכי הגעה.
  2. BoxIt - קיימת אפשרות למשלוח עד בית עסק הקרוב למקום המגורים באמצעות שירות BoxIt.
  3. שליח עד הבית – ניתן לקבל את המשלוח עד בית הלקוח באמצעות חברת שליחויות חיצונית.

משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

מוצר שיצא ללקוח בהתאם לפרטים שנמסרו על ידו, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

לקוח שבחר במשלוח BoxIt אחריותו לאסוף את המשלוח מנקודת האיסוף בהתאם להודעת ה-SMS שיקבל למכשיר הטלפון שלו שהזין בעת ההזמנה.

לקוח שבחר שליח עד הבית מחויב להיות במקום במועד אשר נקבע מולו לביצוע השליחות, באם הלקוח לא יהיה במקום בעת ביצוע המשלוח המוצר יושאר במקום ואין אנו אחראים לאי קבלת המוצר במקרה זה. ככל ויתאפשר יתואם מול הלקוח מועד נוסף.

מוצר שנשלח לכתובת שגויה שניתנה ע"י המזמין, וחזר אלינו, המזמין יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות ההחזרה, עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.

סליקה ואבטחת אתר  - האתר מאובטח בתקן PCI ובהתאם להנחיות הגופים הרלוונטיים לעניין זה. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח מוזנים בדף חיצוני אשר סופק על ידי חברת סליקה מוכרת ומאושרת על ידי חברות האשראי. מערכת הסליקה היא מהמתקדמות והמאובטחות הקיימות בתחום האינטרנט כיום ועומדת גם היא בתקן חברות האשראי והאחריות לתפעול ותפקוד דף הסליקה היא באחריות חברת הסליקה, ועל כן לבעלי האתר אין כל אחריות לעניין זה.

בכל מקרה בעלי האתר מתחייבים שלא לעשות שימוש בפרטי הלקוח, ובכלל זה בפרטי כרטיס האשראי שלא לצורך שלשמו הם ניתנו בידם. ובכל מקרה לא יעבירו בעלי האתר ו/או מי מטעמם פרטים אלה לכל אדם ו/או גורם אחר.

 

מועדי אספקה – כל מוצר ישלח אליכם במהירות האפשרית ולאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה. הזמנות ניתן לבצע 24/7 אך יש לציין כי טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 08:00-18:00.

איסוף עצמי – ניתן להגיע לאסוף את המוצר יום עסקים אחד לאחר אישור ההזמנה והתשלום ולאחר תיאום מראש עם בית העסק.

BoxIt – המוצר יצא למשלוח בתוך 2 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה והתשלום. מועד ההגעה של המשלוח יכול לקחת עד 5 ימי עסקים ואף יותר.

שליח עד הבית –עד 5 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה והתשלום.

 

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר.

 

מדיניות החזרה –

אנו מקפידים על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ללקוח, ועל כן החזרת מוצר תתאפשר בתנאים הבאים:  

החזרת מוצר אפשרית רק במידה ומדובר על מוצר פגום. עם קבלת המוצר הפגום יש לצלמו ולשלוח את התמונה יחד עם בקשה מפורטת להחזר מוצר ל "סמארט טויס" למייל. עם קבלת אישור להחזרת המוצר ע"י "סמארט טויס" יש לשלוח אותו תוך 2 ימי עסקים מיום קבלתו בדואר בלבד, לכתובתנו כפי שתשלח ללקוח במייל ו/או בהודעה.

סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חוייב. ממחיר זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול בגין ביצוע החזר ושילוח המוצר, ככל ויהיו כאלה.

עלויות משלוח, תפעול, מיסים וכו' בגין החזרת מוצר הינה על הלקוח.

ההחזר יתבצע ללקוח באותו אמצעי תשלום בו שולם. לאחר קבלת המוצר אלינו באריזתו המקורית, שלם ותקין.

מוצר שנשלח ולא נאסף ע"י הלקוח על אף שקיבל הודעה ע"י שרות הדואר במקום מגוריו לאיסוף מוצר, ועכב כך הוחזר אלינו, משלוח המוצר בשנית יהיה כרוך בעלויות משלוח שיוטלו על הלקוח.

יש להחזיר את המוצר יחד עם קבלה / חשבונית מקורית.

 

החזר מוצר מכל סיבה שאינה פגם במוצר תיבחן בהתאם לנסיבות ורק לאחר קבלת מייל מפורט מהלקוח לעניין סיבת הביטול. באם סיבה זו תתקבל, הלקוח כפוף לתנאי תקנון זה ועליו לדאוג לשלוח אלינו את המוצר סגור באריזתו המקורית, לשלם עבור המשלוח ועבור כל תשלום נוסף שיידרש לעניין זה.

 

ביטול עסקה – ביטול עסקה יתאפשר בהתאם לכללים הקבועים בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 וכפי הקבוע בתקנון זה.

לפי חוק הגנת הצרכן ביטול עסקה יעשה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר שהוזמן. בקשת ביטול כאמור תעשה בכתב ותשלח במייל, בדואר ו/או בפקס ויש לוודא קבלת בקשה זו.

ביטול עסקה עקב פגם או התאמה יתאפשר כאמור, תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, בכתב ובתאום עם "סמארט טויס".

בכל מקרה של ביטוח על הלקוח להחזיר את המוצר כשהוא שלם ותקין ומבלי שנעשה בו שימוש תוך הזמן הקבוע בחוק על מנת לבטל את העסקה, 14 יום מיום קבלת המוצר. בביטול עסקה, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו ע"י "סמארט טויס" היא של הלקוח, לקוח שלא החזיר את המוצר במועד לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

במקרה של ביטול, החזר יעשה בהתאם לצורת התשלום של הלקוח.

במקרה של ביטול עסקה "סמארט טויס" זכאים לגבות דמי ביטול בגובה של 100 ₪ או 5% מהסכום ששולם, לפי הנמוך מבינהם. בנוסף תיגבה עמלת ביטול בגין עסקאות שבוצעו בכרטיס אשראי על סך 2.5% מגובה העסקה.

 

אחריות

אחריות למוצר – האחריות על מוצרים אשר מסופקים על ידי "סמארט טויס" תקפה רק על מוצרים אשר מיובאים על ידי החברה. מוצרים אשר אינם מיובאים על ידי "סמארט טויס" האחריות היא בהתאם למצורף למוצר על ידי יבואן המוצר וכפי שמופיע באריזת המוצר. בכל מקרה, האחריות הינה על המוצר עצמו בלבד ואינה חלה על מטענים, סוללות או כל אביזר נלווה אחר.

אחריות אינה חלה על מנועי הרחפן, שברים במוצר, ריסוקים, פגעים בשלד כתוצאה ממכה. האחריות כוללת טיפול בבעיות טכניות ברחפן. בכל מקרה אחריות תינתן רק לאחר שהמוצר הועבר על ידי הלקוח אל "סמארט טויס" לצורך בדיקה ונשללה כל אפשרות של נזק חיצוני שאינו כשל טכני. ככל ועל מוצר לא חלה אחריות מסיבה כל שהיא ניתן לתקן את המוצר בתשלום נוסף ורק לאחר אישור הלקוח והסכמתו ו/או החלת עלויות משלוח על הלקוח.

בכל מקרה יש לבצע שימוש במוצר אך ורק בהתאם למטרות שלשמן הוא נועד ולא לכל שימוש אחר!

שימוש בסוללה – יש לנהוג במשנה זהירות בשימוש בסוללה במוצר כבכל מוצר חשמלי אחר. יש לוודא כי אינכם מבצעים טעינת יתר לסוללה, יש לוודא כי הסוללה נשמרת בטמפרטורות המתאימות ולא בטמפרטורות גבוהות. חובת השגחה על הסוללה בעת טעינתה. ככל והסוללה נפוחה/שינתה צבעה/קיבלה מכה או שאינה נראית תקינה אין להטעין אותה ויש להחליפה בסוללה חדשה.

השרות באתר "סמארט טויס" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי "סמארט טויס" ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות "סמארט טויס" תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.

החברה אינה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר זה או מתקלה בתקשורת טלפונית ו/או פקסמיליה ו/או תקלה ו/או מחדל ו/או רשלנות הקשורה לספקי האינטרנט של אתר ו/או של הלקוח באשר הם.

כמו כן, החברה לא תהא אחראית, בהקשר לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות, אך לא רק - מכח עליון, כגון: רעידת אדמה, מצב בטחוני,  מזג אויר קיצוני וכד'. 

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד הרחפן. אחריות לעניין זה היא על מי שמפעיל את הרחפן בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח. 

 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "סמארט טויס" בחומרים או בשירותים המוצעים באתר זה עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי אתר "סמארט טויס" ולפעול בהתאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר "סמארט טויס", במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן את "סמארט טויס" בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם.

סימנים מסחריים

השם "סמארט טויס", לוגואים, וכן הדומיין של אתר זה הינם סימני המסחר של "סמארט טויס" בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו). אין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת הבעלים של "סמארט טויס".

פורומים

באתר קיימת מערכת פורומים פתוחה. הפרסום בפורום הוא באחריות המפרסם בלבד ואין לבעלי האתר כל אחריות לעניין תוכן אשר הועלה על ידי הגולשים.

ככל ופורמה בפורום הודעה ו/או פניה ו/או מידע אשר יכול לפגוע באדם כלשהו או מנוגד לכללי אתיקה וחוק, ניתן לפנות לבעלי האתר באמצעות המייל המופיע באתר, בכתב יחד עם הפניה לפרסום הפוגעני, וככל והנהלת האתר תחליט כי אכן הפרסום פוגעני ו/או נוגד את כללי האתר ו/או כל חוק, הפרסום יוסר בהתאם לנוהל "הודעה והסרה" ובכל מקרה לבעלי האתר אין כל אחריות לעניין זה.

 

קישורים

יכול ובאתר "סמארט טויס" יופיעו מעת לעת קישורים לאתרי אינטרנט,קישורים לכתבות, פרסומים ו/או מידע אחר שאינו בבעלות "סמארט טויס" אלא בבעלות צדדים שלישיים. לכן התוכן המוצע בקישורים אלו אינו באחריות "סמארט טויס" ואין לנו כל שליטה על מידע זה. אין באפשרותנו לקבוע מהימנות התוכן ו/או המידע המוצע בקישורים אלו, ו/או דיוקו של המידע המוצג, ו/או אם התוכן הנ"ל עדכני או רלוונטי עבורכם. כמו כן, אין באפשרותנו להבטיח כי הקישורים יהיו תקינים בכל עת ו/או יובילו לדף אינטרנט פעיל.

כל כניסה לקישורים מוצעים אלא ו/ או הסתמכות על המידע המוצג בהם הינה על אחריותכם בלבד. אין אנו אחראיים לכל נזק ישיר ו/או עקיף, שיגרם כתוצאה משימוש במידע המוצג בקישורים אלה.

 

"סמארט טויס" מספקת שירותי הדרכה ושירותי צילום באמצעות רחפנים, ככל ולקוח מעוניין באחד משירותים אלה הוא מוזמן ליצור עמנו קשר. תשלום עבור שירותים אלה יקבעו בין המזמין לנותן השירות.
טואול - בניית אתרים